Filmy i zdjęcia z drona

Jednym z najciekawszych zastosowań dronów są fotografia oraz film. Coraz więcej osób decyduje się na zakup takiego urządzenia, aby samodzielnie tworzyć niesamowite produkcje z perspektywy lotu ptaka. To również doskonały sposób na realizację spotów reklamowych, teledysków, filmów ślubnych i wielu innych produkcji. Filmy i zdjęcia z drona dają możliwość rejestrowania obrazu z niecodziennej perspektywy w doskonałej jakości. Takich ujęć nie zapewni ci żadne inne urządzenie!

Filmy i zdjęcia z drona – zalety

Dlaczego warto zdecydować się na wykonanie zdjęć lub filmów z drona? Modna w ostatnich latach praktyka ma swoje uzasadnienie!

  • Szeroka perspektywa. Z lotu ptaka doskonale filmuje i fotografuje się zabytkowe miasta, góry, morze – słowem wszystko to, czego kamera „na lądzie” nie jest w stanie ogarnąć jednym ujęciem.
  • Efekt jak z Hollywood – i to nie za miliony dolarów. Drony to rewolucja w sztuce filmowej – umożliwiają wykonanie zdumiewających ujęć bez generowania ogromnych kosztów. Czy wiesz, że przed ich wynalezieniem podobne ujęcia można było nagrać wyłącznie z samolotu lub helikoptera?

Film górnych lotów? Da się zrobić!

Jeśli interesują cię filmy z drona, podejmij z nami współpracę – oferujemy pomoc na każdym etapie tworzenia materiałów z powietrza. Możesz być pewien, że we współpracy z nami stworzysz materiał, który będzie zapierał dech w piersiach.
Latamy wszędzie, gdzie tylko zechcesz – w wysokich pomieszczeniach, halach oraz na zewnątrz. Jedynym ograniczeniem realizacji materiałów video i foto z użyciem drona są warunki atmosferyczne.

Z chęcią pomożemy Ci w Twoim projekcie.


opowiedz nam o swoim projekcie