Przenieś swój biznes do internetu – możliwości naszego studia

Aktualna sytuacja wymusza na nas wszystkich zmianę dotychczasowych przyzwyczajeń. Często musimy też przemodelować nasz biznes by utrzymać dotychczasowych klientów, lub co ważniejsze dotrzeć do nowych. Stworzyliśmy dla Was rozwiązanie, które pozwoli Wam spełnić te wszystkie potrzeby. Powołaliśmy do życia Studio Czarna Zebra, które umożliwia prowadzenie szkoleń internetowych, kursów, prezentacji swoich produktów i wiele, wiele innych działań. Wszystko oczywiście w profesjonalnej jakości i przy minimalnym twoim obciążeniu.

1. Szkolenia on-line

Prowadziłeś dotychczas szkolenia stacjonarne dla kilkudziesięciu uczestników. Boisz się, że długa przerwa pozbawi Cię zasięgów i znacząco zmniejszy zyski. W naszym studiu organizowaliśmy już takie szkolenia. Profesjonalny sprzęt, przestrzeń dopasowana do koncepcji i stabilne łącze internetowe - to pozwoliło naszemu klientowi przeprowadzić w pełni wartościowe szkolenie, w trakcie którego uczestnicy mogli zadawać pytania i uczestniczyć w dyskusji. Od nich też wiemy, że ta forma nawet bardziej przypadła im do gustu nie stacjonarna. Przede wszystkim przez oszczędność czasu i to, że mogą w nim uczestniczyć gdziekolwiek. A ty nie musisz się ograniczać zasięgiem tylko do najbliższego regionu. Uczestnicy mogą być z całego świata. Brzmi zachęcająco? Każde szkolenie jest inne, ale jesteśmy przygotowani na wszystkie twoje życzenia.

2. Webinar

Zdajemy sobie sprawę jak trudne jest jednoczesne ogarnianie obrazu, dźwięku, łącza i komentarzy od uczestników. U nas możesz się skupić jedynie na swoim webinarze i relacji z widzami, którą oczywiście ułatwimy tobie jak tylko się da. Dajemy Ci gwarancję, że będziesz korzystnie skadrowany, oświetlony, a twój głos będzie wyraźny i przyjemny w odbiorze. Ty oczywiście się tym nie będziesz musiał martwić.

3. Prezentacja twojego produktu

Wyobraziliśmy sobie, że jesteś np. producentem zabawek. Chcesz przekonać dystrybutorów do swojego produktu, ale nie ma możliwości się z nimi spotkać osobiście. Mamy rozwiązanie. W naszym studiu możesz zorganizować takie spotkanie w formie konferencji, na której zaprezentujesz swój produkt w idealnym oświetleniu, w bliskim kadrze, ze szczegółami, a dodatkowo  opowiesz o jego zaletach i odpowiesz kontrahentom na pytania. Oczywiście ty zajmujesz się tylko relacją z klientem, my robimy całą resztę. Prawda, że proste.

4. Vlog

Może to dobry moment na stworzenie / przebudowanie kanału na YouTube Waszej firmy. W ciągu jednego dnia jesteś w stanie w naszym studio nagrać kilka odcinków, które pozwolą Ci osobiście utrzymywać kontakt i zainteresowanie klienta. Jesteś ekspertem w swojej dziedzinie, dlatego warto jest zaprezentować się odbiorcom właśnie w takiej roli. Wystarczy, że napiszesz do nas o swoim pomyśle, a my zaproponujemy Ci kompleksowe wsparcie na każdym etapie jego wdrażania.

5. Bezmiar możliwości

Powyżej przytoczyłem tylko niektóre możliwości wykorzystania internetu do rozwoju swojego biznesu. Jesteśmy przygotowani nawet na bardzo szalone pomysły - te lubimy najbardziej. Cena wynajmu naszego studia zaczyna się od 60 za godzinę. Ostateczną wycenę ustalamy na podstawie twoich wymagań. Staramy się zawsze zaproponować Wam ofertę najbardziej dopasowaną do Was, a przez to najatrakcyjniejszą jaką się da. Zapraszam do kontaktu. Chętnie odpowiem na Wasze pytania i razem sprawimy, że twoja firma rozpocznie nowy rozdział. A poniżej jeszcze jeden sposób wykorzystania naszego studia :) a przy okazji nasza cegiełka w akcji #hot16challenge2

studio2

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/czarnazebra/czarnazebra.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
Sławek Podwojski

Komentarze są wyłączone.

Z chęcią pomożemy Ci w Twoim projekcie.


opowiedz nam o swoim projekcie