Uruchomiliśmy Akademię Twórców, która będzie odpowiedzialna za wszystkie nasze działania warsztatowe, szkoleniowe i ogólnie edukacyjne. Chcemy podzielić się naszą wiedzą i doświadczeniem, ale najważniejszym czynnikiem dzięki, któremu powołaliśmy do życia akademię było stworzenie oferty warsztatów merytorycznych, wartościowych, sensownych i twórczych. Taki mieliśmy marzenie, a jak wiadomo marzenia trzeba realizować, także działamy! 

 
insta zawód filmowiec warsztaty filmowe
 

Warsztaty "Zawód filmowiec"

,,Zawód-Filmowiec" to cykl szkoleń połączonych z warsztatami, podczas których uczestnicy otrzymają niezbędną wiedzę, oraz umięjętności aby zacząć prace jako filmowiec. Dwa dni zajęć obejmują skompresowaną wiedzę m.in. z zakresu: współpracy wszystkich pionów filmowych, budowania budżetów produkcji, wiedzy z zakresu sprzętu filmowego pod względem praktycznym, jakie są prawa/obowiązki filmowca, praca klientem, zajęcia praktyczne na których uczestnicy nakręcą własny wstęp do reklamy bądź etiudy wraz z umiejętnościami operowania kadrami oraz światłem na planie filmowy, innymi słowy - same konkrety. Wszystkie zajęcia prowadzą doświadczeni eksperci z wieloletnią praktyką.

Kto może uczestniczyć?

Warsztaty odbywają się w kameralnej grupie do 16 osób. Praca w niewielkim gronie umożliwia indywidualne podejście do każdego uczestnika, a także pozwala na swobodną prezentację i omówienie własnych projektów i pomysłów. W zajęciach mogą wziąć udział osoby, które ukończyły co najmniej 16 lat. Brak górnej granicy stwarza możliwości konfrontowania różnych punktów widzenia i doboru odpowiedniego języka i stylu filmowania do wybranych grup wiekowych.

 
 

Gdzie i kiedy?

Na szkolenie zapraszamy do inspirującej przestrzeni Gdańskiego Garnizonu. Zajęcia odbędą się w weekend 18-19 maja 2019 r. Cały program realizowany jest w studiu WRZEpracownia, na ul. Słowackiego 19/8. Przewidujemy oczywiście kolejne edycje, sprawdź aktualną ofertę na stronie akademii.

 
 

Ile kosztuje udział?

Warsztaty są płatne, a koszt ich wynosi 899zł brutto. Dla osób, które zapiszą się do 30 kwietnia koszt uczestnictwa wynosi 699zł brutto.

Gdzie można się zapisać?

Aby się zapisać, wystarczy wejść na stronę internetową www.akademiatworcow.pl.

Do zobaczenia!

 
 

Warning: Trying to access array offset on value of type null in /home/klient.dhosting.pl/czarnazebra/czarnazebra.pl/public_html/wp-content/themes/betheme/includes/content-single.php on line 278
Sławek Podwojski

Komentarze są wyłączone.

Z chęcią pomożemy Ci w Twoim projekcie.


opowiedz nam o swoim projekcie