Warsztaty filmowe i fotograficzne

Marzy ci się praca w mediach? A może lubisz tworzyć zdjęcia i filmy amatorsko? Jeśli tak, możesz być pewien, że przynależysz do całkiem sporego grona osób, które chciałyby zaprezentować światu swoją kreatywność poprzez zdobycze technologiczne, jakimi są film i fotografia. Jeśli nie dysponujesz warunkami i materiałami do nauki, pamiętaj, że dla nas na szczęście niemożliwe nie istnieje, dlatego nawet nowicjuszy zapraszamy na warsztaty filmowe i fotograficzne.

Skorzystaj z naszej wiedzy

Cała nasza ekipa może pochwalić się wieloletnim doświadczeniem w pracy z mediami. Wiemy, na co warto postawić na samym początku i jak skutecznie rozwijać karierę, dlatego chętnie podzielimy się z tobą naszą wiedzą.
Ofertę warsztatów filmowych i fotograficznych kierujemy nie tylko dla osób początkujących ale i dla tych, które mają za sobą pierwsze doświadczenie w branżach filmowej i zdjęciowej i które chcą poszerzyć swoje umiejętności, bądź zdobyć wiedzę na temat innowacyjnych rozwiązań.

Film i fotografia dla każdego

Podczas naszych warsztatów filmowych i fotograficznych poznasz rozmaite formy dziennikarskie. Program kulinarny, news, film krótkometrażowy – to tylko przykłady form, które u nas poznasz na wylot. Grono doświadczonych profesjonalistów wydobędzie z ciebie ogrom pomysłów i wskaże drogę, w której sprawdzisz się najlepiej. Nauka opiera się na działaniach o wymiarze zarówno teoretycznym, jak i praktycznym. Nasza oferta szkoleniowa skierowana jest dla osób w różnym wieku i poziomie zaawansowania – zapraszamy, jeśli tylko chcesz zgłębić tajniki sztuki filmowej i zdjęciowej!

Zobacz też

Z chęcią pomożemy Ci w Twoim projekcie.


opowiedz nam o swoim projekcie