Relacje na żywo

Poza zdjęciami, filmy to jeden z najlepszych sposobów na utrwalanie ważnych chwil. Nie da się jednak ukryć, że towarzyszące im emocje są najbardziej wyraźne w konkretnym momencie – z tego właśnie względu, polecamy ci relację na żywo. To rozwiązanie dedykujemy przede wszystkim organizatorom eventów na wielką skalę – relacja na żywo z pewnością przysłuży się do zwiększenia oglądalności twoich występów.

Liczy się pierwsze wrażenie

Do niedawna relacja na żywo kojarzyła się niemal wyłącznie ze światem mediów – dziś z powodu powszechności różnych środków łączności może ją przeprowadzić praktycznie każdy. To doskonała forma dzielenia się przeżyciami „tu i teraz” - z tymi, którzy nie mogą w nich uczestniczyć fizycznie. Nie ma tu miejsca na cięcia i sztywny scenariusz – relacja na żywo to rozwiązanie dla osób odważnych, którym zależy na bezbłędnym „pierwszym rażeniu”.
Taka postać nagrania doskonale sprawdzi się w przypadku wydarzeń takich jak koncerty, wydarzenia sportowe, gale, czy konferencje, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, byś wybrał relację na żywo, aby transmitować bardziej kameralne imprezy! Po transmisji z uzyskanego nagrania możemy wykonać profesjonalną relację z wydarzenia, którą opracujemy zgodnie z twoimi wytycznymi i która spełni się jako wyjątkowa pamiątka.

Transmituj z nami co chcesz

Z nami relację na żywo przygotujesz w pełni profesjonalnie – choć z jednej strony spontanicznie, to w pełni fachowo pod względem technicznym i merytorycznym! Dysponujemy potrzebnym sprzętem video, jak i narzędziami, które umożliwią płynność i bezawaryjność transmisji.

Zobacz też

Z chęcią pomożemy Ci w Twoim projekcie.


opowiedz nam o swoim projekcie