O Czarnej Zebrze

„Czarna Zebra to setki filmów zrobionych,

tysiące obejrzanych, i mamy nadzieję, że jeszcze

miliony produkcji do nagrania”

/ O NAS

Film zawładnął naszym życiem, dlatego jesteśmy świadomi jaką moc ma to medium.

Doświadczenie jakie zyskaliśmy przez wiele lat pracy przy produkcjach filmowych i telewizyjnych sprawia, że jesteśmy przekonani co do siły i znaczenia tej sztuki w dzisiejszym świecie.
Wiemy, że już powoli się nudzisz czytając ten tekst – wiemy też, że oglądając filmy tak nie masz. I właśnie to wykorzystujemy. Z premedytacją. I oczywiście z przyjemnością.

Nasz zespół

 

Sławek Podwojski

reżyser


W Zebrze jestem odpowiedzialny za planowanie, logistykę, scenariusze, reżyserię, zdjęcia lotnicze i klasyczne z ziemi. W wolnym czasie piszę scenariusze, reżyseruję filmy i spektakle, latam dronem i fotografuję :).

Przemek Dopke

operator


Moją największą w życiu pasją jest filmowanie, praca z kamerą, przekładanie pomysłów reżysera na gotowe ujęcia. Po prostu jestem fanem sztuki operatorskiej w każdym aspekcie. No i jeszcze jestem fanem Depeche Mode.

Wojtek Bubik

grafik


Coś o mnie?... Grafika i animacja to wspaniałe połączenie wielu sztuk wizualnych – filmu, malarstawa, fotografii – a do tego nic mnie nie ogranicza (prócz wytycznych klienta), nieruchome mogę uruchomić, martwe ożywić – prawie jak... W grafice się spełniam.
 

Z chęcią pomożemy Ci w Twoim projekcie.


opowiedz nam o swoim projekcie