Ile kosztuje studio filmowe?

Cena to zawsze gorący temat. Wszyscy chcemy wiedzieć, ile zapłacimy za usługę czy przedmiot. Branża filmowa, a szczególnie sprawy produkcyjne, to niestety „kraina” bez konkretnych cen. Klienci zawsze na ten fakt narzekają (wcale się im nie dziwimy) ale tak jest, że nawet najmniejszy element całości potrafi zmienić kwotę globalną dość znacznie. W przypadku naszego studia postaraliśmy się, żeby wszystko było jasne, proste i przejrzyste. Zapraszam do lektury!

No powiedz już ile kosztuje :)

Nie ma co kazać Wam czytać najpierw o wspaniałości naszego studia – tak jestem przekonany o tym :). Cennik jest dostępny TUTAJ. Podzieliliśmy go na dwie ceny (400 i 800) oraz dwie możliwości wyboru długości wynajmu (do 4 godzin i do 10 godzin). I to cała filozofia.  Jeśli będziesz potrzebować wsparcia operatora to zasada jest taka sama. Przy realizatorze on-line również. Nasz własny rental oferujemy ci z 50% zniżką. Jedyne czego nie da się określić to reżyser, scenografia i make up. Prawda, że proste?

Dlaczego tylko wynajem na 4 i 10 godzin?

Idealną odpowiedzią na to pytanie jest „doświadczenie”. Dlaczego? Bo z doświadczenia wiemy, że w mniej niż 4 godziny ciężko coś stworzyć. Chyba że naprawdę małe i szybkie formy, ale… przygotowanie studia zajmuje dosyć tyle czasu, który nie chcemy dodatkowo Wam wliczać w wynajem, więc żeby to miało dla nas ekonomiczny sens minimum musi wynosić 4 godziny. Inaczej znowu wszystko by się zagmatwało :) Także jest minimum cztery godziny. Przy decyzji o maksymalnej ilości godzin posłużyliśmy się również doświadczeniem, i uważamy, że każdy organizm ma swoje granice wytrzymałości – w stanie odpowiednim do rejestracji kamerą :) Ale jeśli bardzo będziesz chciał przedłużyć ten czas to coś wymyślimy.

Kiedy operator, a kiedy realizator?

Operator, a tak naprawdę twój asystent od obrazu i dźwięku będzie Ci potrzebny, gdy po prostu chcesz się w pełni skupić na swojej roli – na mówieniu, uczeniu, prezentowaniu itd. Wiemy (znowu wiedza zdobyta doświadczeniem), że ogarnięcie tego wszystkiego jednocześnie myśląc nad tym jak samemu się wypada przed kamerą to może być za dużo. 

 

Realizator to fachowiec od streamu. Będzie czuwał nad wszystkim i w razie potrzeby interweniował – a uwierzcie, że różne rzeczy się dzieją w trakcie np. 8 godzinnego szkolenia on-line. Nasz realizator może też Ci podpowiedzieć jak najefektywniej zrealizować Twoje szkolenie czy rozmowę, jaką wybrać platformę i ewentualny abonament.

Studio na własnych warunkach?

Oczywiście jeśli chcesz tylko wynająć nasze studio, bo masz swój sprzęt, operatora itd. to nie ma problemu. Te pozycje w cenniku to jedynie nasza sugestia, możliwość. To ty decydujesz o zakresie. Nasze studio filmowe ma być w założeniu elastyczne, żeby dopasować się do tak szerokiego spektrum działań jakie może wygenerować Internet. 

Jak wygląda to studio?

Jest to kameralne studio (ok. 25 m2), kształtem przypominające kwadrat. Na trzech ścianach oraz suficie są wyklejone pianki poprawiające akustykę (profesjonalne). Są zaprojektowane tak, żeby dawać jak najwięcej możliwości inscenizacyjnych. Czwarta ściana jest jedynie pomalowana szarą farbą. Daje to nam nieograniczone wręcz możliwości w tworzeniu scenografii czy też zagraniu kolorem tła.

Czy greenbox jest możliwy?

Odpowiedź jest krótka, ale satysfakcjonująca. Tak. Możliwości jest u nas naprawdę dużo. Jeśli masz jakiś szalony pomysł (te lubimy najbardziej) to napisz (rental@czarnazebra.pl) lub zadzwoń (501439788) – znajdziemy rozwiązanie.

Komentarze są wyłączone.

Z chęcią pomożemy Ci w Twoim projekcie.


opowiedz nam o swoim projekcie