Filmy promocyjne

Czy produkcja filmowa może okazać się pomocna w promocji twojego biznesu? Oczywiście, że tak! W czasach, kiedy to ruchome obrazy przemawiają najlepiej do odbiorcy, wykorzystanie filmów promocyjnych jest skutecznym rozwiązaniem – pod warunkiem, że podczas ich tworzenia kierujesz się odpowiednimi zasadami. To forma autoprezentacji firmy i produktu, którą wykorzystasz nie tylko w telewizji, ale przede wszystkim w internecie – na przykład w mediach społecznościowych.

Skuteczny film promocyjny, czyli jaki?

Przed stworzeniem filmu promocyjnego konieczne jest napisanie dokładnego scenariusza, który będzie zarówno zwięzły, jak i treściwy. Pamiętaj, że percepcja współczesnych odbiorców ogranicza się jedynie do kilku sekund – później uwaga znacząco spada. Dopiero po stworzeniu scenariusza można przejść do zbierania materiałów, a następnie do montażu.
Badania wskazują, że najlepsze filmy promocyjne to te, które oddziałują na emocje odbiorców – ekscytacja czy wzruszenie sprawią, że przekaz zostanie zapamiętany na długo. Pamiętaj, że ważne jest tu również CTA (call to action), czyli zachęcenie widza do działania. Zarówno sposób przekazu, jak i formę CTA dostosuj do wcześniej obranej grupy docelowej – jej określenie jest niezwykle istotne.

Zaplanuj i stwórz go z nami

Jeśli chcesz stworzyć unikalny film promocyjny, zachęcamy do współpracy. Pomożemy ci już na etapie tworzenia scenariusza, a dzieło zwieńczymy profesjonalną realizacją i montażem. Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że twój film promocyjny chwyci za serca twoich potencjalnych klientów.

Z chęcią pomożemy Ci w Twoim projekcie.


opowiedz nam o swoim projekcie